English cucumber
Celery sleeve
Mushrooms /8oz
Radishes /lb bag
Baby carrots/lb bag
Dole salad bags $1.50
Ohio white potatoes $1.49/10lb
Clementines $5.99/carton
Boneless pork loin $1.99
Pepsi 24 can cube $6.00
Buy 2 in one order save $2.00=$10.00/2
/
7 up product .88¢/two liter
/
Shearer potato chips $1.66
/
Nabisco snack crackers $2.00
Use $1.00 Nabisco from 10/18/S= $1.00
Use $1.00/2 Nabisco 12/13/S=$3.00.2
Use $1.00/2 from jingle book= $3.00/2
Our Family sugars $1.25/2 lbs
Milk .99¢ gallon w/$40 purchase
/
Buehler’s eggs $1.99/dozen
/
Buehler’s butter $1.88
/
Kraft Shredded or chunk cheese $2.00
Use 1.00/2 kraft 11/22/s= $3.00/2
/
Progresso bread crumbs $1.29
Use $1.00/2 printable = $1.58/2
/
Smith’s pint whipping cream .88¢
/
Tony’s pizza $1.00 each
Use $1.00/2 Tony’s 10/4/S=$1.00/2
/
Birdseye or freshlike $1.33
Use .50 from 12/6/s =.83¢ each
No comments:
Post a Comment
Let's start sharing those great ideas!